اخبار

جلسه کمیته فرهنگی، تبلیغات و ارتباطات ستاد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)

جلسه کمیته فرهنگی، تبلیغات و ارتباطات ستاد ارتحال حضرت امام خمینی (ره)
جلسه کمیته فرهنگی ، تبلیغات و ارتباطات ستاد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) در اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه برگزار شد.

به گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی، حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جلسه کمیته فرهنگی،تبلیغات و ارتباطات ستاد ارتحال حضرت امام خمینی(ره) خبر داد و بیان داشت: این جلسه به منظور برنامه ریزی مراسم ارتحال حضرت امام خمینی(ره) در روز چهارشنبه 18 اردیبهشت ماه با حضور اعضاء محترم در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه برگزار گردید.
محمودی فر اظهار داشت: حضرت امام (ره) یکی از چهره های انسانی برتر قرن اخیربودند که توانست با یاری خداوند و شایستگی شخصی و همیاری عموم مردم را جلب کرده و درجهت هدف واحدی سوق دهد و حرکت عظیم انقلاب اسلامی را در ایران با سازماندهی به پیروزی برساند.
وی افزود: حضرت امام خمینی(ره) از جمله شخصیت های بزرگ جامعه انسانی است که بررسی ابعاد مختلف شخصیت ایشان به ویژه از دیدگاه روان شناختی ضرورت تام دارد تا نسل و امروز فردای جامعه ما با خصوصیات برجسته این انسان بزرگ آشنا شده و به عنوان یک انسان سالم و کامل او را الگوی خود قراردهند .
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: بزرگداشت مراسم  ارتحال حضرت امام خمینی- محافل انس با قرآن کریم-برگزاری محافل ادبی – برگزاری مسابقات فرهنگی - برپایی نمایشگاه های آثار حضرت امام(ره) و ... از مهمترین مصوبات این جلسه می باشد.

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید