• اخبار

جنگ کودک عمو امید در ساوه

جنگ کودک عمو امید در ساوه
جنگ کودک عمو امید با همکاری مؤسسه فرهنگی و هنری صدای بشارت در سالن سلمان ساوجی اجرا شد. به گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی، حسین محمودی فر،رئیس اداره فرهنگ و ارشاداسلامی شهرستان ساوه از برگزاری جنگ کودک عمو امید خبرداد و بیان داشت: این جنگ با همکاری مؤسسه فرهنگی و هنری صدای بشارت در مورخ 14/2/98  رأس ساعت 18 در محل سالن سلمان ساوجی  اجرا شد.
 رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه عنوان داشت: این جنگ با هدف شادی و نشاط برای کودکان و همچنین تعمیق پیوند خانوادگی برگزار گردیده است.حسین محمودی فر ابراز داشت: نیاز به شادی در روند رشد و شخصیت سازی کودکان تأثیر گذار است و روانشناسان تأکید دارند که کودکان شاد از سلامت جسمی و روحی بیشتری برخوردارند و در آینده انسان های موفق تری خواهند بود.کودکانی که شادی جزیی از زندگی آنها باشد اعتماد به نفس بالاتری داشته و در مقابله با مشکلات قدرت انعطاف پذیری و تصمیم گیری قوی تری دارند.
محمودی فرتصریح کرد:هرچه شادی بیشتر را خلق کنیم در آینده نوجوانان و جوانان سالم تر،خوشحال ترو موفق تر را مشاهده می کنیم،زیرا شادی تأثیر روحی و جسمی فوق العاده ای برانسان می گذارد.
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۰:۴۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500