• اخبار

برگزاری سلسله نشست های تخصصی مهدویت در در ۴۰ کانون مساجد استان

برگزاری سلسله نشست های تخصصی مهدویت در در ۴۰ کانون مساجد استان
سلسله نشست های تخصصی مهدویت در کانون های فرهنگی هنری ۴۰ باب از مساجد چندین شهرستان استان مرکزی برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، سلسله نشست های تخصصی مهدویت با حضور استادانی از مرکز تخصصی مهدویت حوزه علمیه در کانون های فرهنگی هنری 40 باب از مساجد چندین شهرستان استان مرکزی ویژه گروه های سنی مختلف در رده های کودک و نوجوان، جوان و جلسات عمومی برگزار می شود.
 این نشست ها از دوازدهم تا بیستم شعبان المعظم با مباحثی همچون استکبار ستیزی، خانواده و سبک زندگی، مهدویت و تمدن نوین اسلامی و انتظار جهانی، اقتصاد مدیریت جهادی، مهدویت و جوان، معرفت و عقلانیت و آمادگی برای ظهور با بهره مندی از کتب معتبر و مرجع ادامه می یابد.
 این نشست ها با هدف تبیین معارف مهدوی و ضرورت آشنایی جوانان به مبانی و معارف مهدوی به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی برگزار می شود.
 همچنین در شب ولادت یگانه منجی عالم بشریت کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر استان مرکزی برای برگزاری جشن های مهدویت مهیا شده اند و آماده برگزاری مراسم این روز عزیز هستند.
 برگزاری مسابقات مهدویت و تجلیل از خادمان مهدوی،‌مراسم بیعت با امام زمان(عج)، پخش اقلام فرهنگی و تهیه روزنامه دیواری از دیگر برنامه های کانون های فرهنگی هنری مساجد در ایام خجسته ولادت مهدی موعود(عج) است.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۵۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500