• اخبار

از ۳۱فروردین تا ۵ اریبهشت؛سلسله نشست های مهدویت در ساوه برگزار می شود

از ۳۱فروردین تا ۵ اریبهشت؛سلسله نشست های مهدویت در ساوه برگزار می شود
سلسله نشست های مهدویت در سه مقطع کودک، نوجوان و جوان و عموم مردم به مناسبت شعبان المعظم از ۳۱فروردین تا پایان هفته برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، سلسله نشست های مهدویت به همت کانون های فرهنگی هنری امام علی(ع)، غدیر، ابوذر، امام حسن مجتبی(ع)، معراج، حضرت قائم(عج)، سلمان فارسی، اهل البیت(ع)، انصارالحسن(ع)، شهید آوینی و ثامن الحجج(ع) مساجد شهرستان ساوه برگزار می شود.
 این نشست ها در سه مقطع کودک، نوجوان و جوان و عموم مردم با حضور استادانی از مرکز تخصصی مهدویت قم، حجت الاسلام زهراپور، محرمی، صادقی و درویشی در مساجد و مدارس ساوه در حال برگزاری است.
 استکبار ستیزی، خانواده و سبک زندگی، مهدویت و تمدن نوین اسلامی و انتظار جهانی، اقتصاد مدیریت جهادی، مهدویت و جوان، معرفت و عقلانیت و آمادگی برای ظهور محوریت مباحث استادان این دوره است.
 لازم به ذکر است سلسله نشست  های تخصصی مهدویت به مناسبت شعبان المعظم از 31فروردین تا پایان هفته به همت دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی و دفترنمایندگی منطقه ویژه ساوه و ستاد نماز جمعه این شهرستان در حال برگزاری است.
 گفتنی است مراسم احیای مهدوی با اعمال این شب در مساجد امیرالمومنین(ع) سقانلیق،‌امام حسین(ع)، مسلم بن عقیل،‌ ابوذر و مسجد امیرالمومنین(ع) ساوه برگزار می شود.

۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ۱۱:۴۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500