• اخبار

تکریم شهیدان تلاش مقدس برای برافراشتن پرچم آزادی است

تکریم شهیدان تلاش مقدس برای برافراشتن پرچم آزادی است
امام جمعه ساوه گفت: تکریم و تعظیم شهیدان،تلاش مقدس در برافراشتن پرچم های سرخ استقلال و آزادی بشریت از یوغ ذلت و اسارت و گام بلندی در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عدالت است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حسین محمودی فر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ساوه از دیدار با خانواده شهدای هنرمند خبر داد و بیان داشت: این دیدار 22 فروردین  به مناسبت هفته هنر با همکاری بسیج هنرمندان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و باحضور حجت الاسلام  دکتر حسینی امام جمعه،دکتر میرزایی معاون استاندار و فرماندار و سرهنگ دستجانی فرمانده سپاه و تعداد دیگری از مسئولین از خانواده معظم شهدای هنرمند-شهیدسید محمدعلی سبط احمدی-شهیدماشاء ا... رمقی-شهید مسلم شعبانی برگزار شد.
در این دیدار دکتر حسینی امام جمعه ساوه ابراز داشت: شهید همیشه زنده است و مرگ او در واقع انتقال ازحیات جاری در سطح طبیعت به حیات پشت پرده آن می باشد.

وی افزود: تکریم و تعظیم شهیدان،تلاش مقدس است در برافراشتن پرچم های سرخ استقلال و آزادی بشریت  از یوغ ذلت و اسارت و گام بلندی است در راستای احیای ارزش های مکتب توحید و عدالت.
دراین دیدار سرهنگ دستجانی فرمانده سپاه ناحیه ساوه عنوان داشت: شهادت در راه خدا بهترین مقام است که شهید با اختیار خویش برمی گزیند؛  شهیدان از پیروان راستین ائمه اطهاربودندو به عنوان وظیفه شرعی پاسداری از اسلام را وظیفه خود می دانستند و با نثار جان از این هدیه الهی دفاع کردند.

وی گفت: شهدا با آگاهی و بینش کامل راهشان را انتخاب کردند و با عقیده راسخ و استوار به فرمان رهبرشان به سوی جبهه شتافتند و سرانجام دراین راه به شهادت رسیدند.

۲۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۳:۳۴
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500