• اخبار

تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی به عنوان دستگاه اجرایی برتردر امور بانوان

تقدیر از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی به عنوان دستگاه اجرایی برتردر امور بانوان
در جشنواره فرهنگی هنری و ورزشی بانوان از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دومین دستگاه اجرایی برتر در امور بانوان با اهدای تندیس جشنواره تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، در اولین جشنواره فرهنگی هنری و ورزشی بانوان که به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر با مشارکت۱۸ دستگاه اجرایی در روز پنج شنبه ۹اسفند ماه  از ساعت 9 صبح تا 18 در پارک بانوان اراک برگزار شد،  اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی با ارائه خدمات بانوان هنرمند تجسمی و  مطبوعات در این جشنواره حضور داشت و همچنین دو نفر از  نوازندگان نوجوان موسیقی  از اراک و نیز گروه موسیقی نواحی هالای از شهرستان ساوه به  نوازندگی و هنرنمایی  پرداختند.

در پایان این جشنواره از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دومین دستگاه اجرایی برتر  با اهدای  تندیس جشنواره  تقدیر شد.

زهرا فرجی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گفت: اولین جشنواره فرهنگی هنری و ورزشی بانوان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام زن و روز مادر با مشارکت۱۸ دستگاه اجرایی در روز پنج شنبه ۹اسفند ماه برگزار شد. در طی این جشنواره یک روزه خدمات تخصصی توسط بخش های دولتی و غیر دولتی  به جامعه زنان حاضر در جشنواره به صورت فعالیت های فرهنگی رفاهی تفریحی ورزشی  ارائه شد. همچنین اموزش های تخصصی که در ارتباط با مدیریت مصرف انرژی است به خانوم هایی که در طول این یک در جشنواره شرکت کردند داده شد.

وی افزود: این جشنواره به همت ۱۸دستگاه که قابلیت ارائه خدمات تخصصی را داشتند برگزار شد. البته متقاضیان حضور و ارائه خدمات در این جشنواره زیاد بودند که کارآمدترین آن ها انتخاب شدند. بیشترین فعالیت در امروز توسط اداره کل ورزش و جوانان و همچنین اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون فرهنگی اجتماعی بانوان اراک بود که در پایان جشنواره به عنوان غرفه های برتر از آنان تجلیل به عمل امد.
فرجی ادامه داد: خوشبختانه با راه اندازی پارک بانوان اراک یک فضای بسیار خوب برای فعالیت های فرهنگی ورزشی و رفاهی بانوان ایجاد شده که انشاالله قرار است این سلسله جشنواره ها به طور مستمر در هر فصل تکرار شود.

این مراسم از ساعات آغازین صبح امروز در پارک بانوان شروع به کار کرد . گروه های مختلف از طرف ارگان ها و نهاد های مختلف به صحبت و اموزش در زمینه های بهداشتی و درمانی و اصلاح الگوی مصرف پرداختند. همچنین هنر دست بانوان هنرمند نیز به معرض نمایش گذاشته شد. در خلال این مراسم نیز برنامه های شاد و مفرح از قبیل اجراهای طنز رادیویی ؛ آواز خوانی های سنتی و مسابقات فرهنگی و ورزشی برای شرکت کنندگان اجرا شد.

این مراسم با هدف کاهش آسیب های اجتماعی، نشاط افزایی و صیانت از حقوق شهروندی برگزار شد.

هالای 

 


هالای

۲۱ اسفند ۱۳۹۷ ۰۹:۲۹
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500