اخبار

جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات سفرشهرستان زرندیه برگزار شد

جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد تسهیلات سفرشهرستان زرندیه برگزار شد
جلسه کمیته اطلاع رسانی و امور فرهنگی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی زرندیه روز دوشنبه 13 اسفندماه در محل این اداره برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، جلسه کمیته اطلاع رسانی و امور فرهنگی ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این شهرستان روز دوشنبه 13 اسفندماه در محل این اداره برگزار گردید.
در این جلسه که به ریاست احمد جوانمرد رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی زرندیه برگزار شد، وی در خصوص اهمیت اطلاع رسانی و تبلیغات در همه فعالیتهای اجتماعی و عملکرد ادارات و نهادهای دولتی و غیردولتی مطالب مبسوطی را بیان نمود. رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه در ادامه افزود: این شهرستان با توجه به  داشتن جاذبه های گردشگری فراوان بویژه در بخش خرقان، پتانسیل تبدیل شدن به یکی از قطب های گردشگری استان وکشور  را دارد.
جوانمرد لزوم انعکاس فعالیتهای صورت گرفته توسط ادارات را یادآور شده و از اعضای کمیته و سایر کمیته های ستاد تسهیلات سفر خواست نسبت به اطلاع رسانی و تبلیغات محیطی در خصوص خدمات اداره خود اقدام نمایند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی ستاد تسهیلات سفر شهرستان زرندیه، در ادامه گفت: اطلاع رسانی در خصوص محلهای اسکان موقت مسافرین، معرفی جاذبه های گردشگری شهرستان، توزیع اقلام تبلیغاتی اعم از بروشور، سی دی، پوستر و ...، راه اندازی کانال مجازی اطلاع رسانی خدمات تسهیلات سفر شهرستان زرندیه، فضاسازی سطح شهرها و روستاها توسط شهرداریها و دهیاریها و .... را از جمله مصوبات جلسه امروز این کمیته عنوان کرد.

۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۱۲:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید