• اخبار

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن

پیام مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مرکزی  به مناسبت فرارسیدن سالگرد حماسه 22 بهمن
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد حماسه 22 بهمن پیامی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، اینک به یمن چهار دهه پایمردی این ملت مومن و مخلص که چنان حماسه سترگی را رقم زد و به پاسداشت نام و یاد حضرت روح الله که پیشتاز چنین انقلاب معنوی عظیمی بود روا و سزاست که بار دیگر بیاییم و فریاد استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی را از گلوی همه ایرانیان غیرت مند بشنویم وسزاست که به دنیای دنی استکبار که جز به انقیاد همه ملت­های مستقل جهان راضی نمی شوند بگوییم همچنان ایستاده ایم.

راهپیمایی بیست و دوم بهمن، مظهر اقتدار ملی ست؛ نشان دهنده ی عزم عمومی ملت ایران و فرصتی ارزشمند برای تجدید میثاق با آرمان های انقلاب اسلامی و بانیان این خانه ی امن و استوار است.
امید است به یاری خداوند، اکنون نیز در چهلمین سالگرد این روز بزرگ، گرد هم جمع شویم و ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، نشان دهیم ایران و ایرانی تا همیشه راه سعادتش را در زیر لوای اسلام می جوید.

لازم به ذکر است، اصحاب فرهیخته فرهنگ و هنر و رسانه استان مرکزی همچون سالیان گذشته با شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن ماه 97 اتحاد و همبستگی مقتدرانه و بصیرت خود را به نمایش خواهند گذاشت.

۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ۱۸:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500