اخبار

گلباران تصاویر شهدا قبل از اکران آن 23 نفر

گلباران تصاویر شهدا قبل از اکران آن 23 نفر
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به همراه معاونان و کارکنان آن اداره کل دقایقی قبل از اکران فیلم سینمایی «آن 23 نفر» تصاویر شهدای استان مرکزی را گلباران کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی امروز(18بهمن) به همراه معاونان و کارکنان آن اداره کل دقایقی قبل از اکران فیلم سینمایی «آن 23 نفر» تصاویر شهدای دوران دفاع مقدس، دوران انقلاب اسلامی و شهدای مدافع حرم که در سالن ستارگان به نمایش در آمده بودند را گلباران کرد.

فیلم سینمایی «آن ٢٣نفر» خارج از برنامه جدول پخش فیلم فجر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی ابا هدف کاهش آسیب هایی اجتماعی، صیانت از حقوق شهروندی و ایجاد نشاط افزایی امروز( ١٨بهمن) در سانس صبح برای خانواده شهدا، ایثارگران و جانبازان اکران و بااستقبال بی نظیر این قشر مواجه شد.

«آن ٢٣ نفر» در آستانه ٤٠سالگی انقلاب اسلامی ایران و به مناسبت برگزاری کنگره ملی نقش امام خمینی(ره) در دفاع مقدس و ٦٢٠٠ شهید استان مرکزی به روی پرده رفت.

فیلم سینمایی "٢٣ نفر" فیلم بخشی از اتفاقات دوران هشت ساله دفاع مقدس و اسارت رزمندگان اسلام و آزادگان سرافراز را روایت می کند؛ داستان فیلم درباره ٢٣ نوجوان رزمنده است که در خلال عملیات آزادسازی خرمشهر به اسارت عراق درمی آیند و رژیم بعث عراق سعی داشت از حضور آنها بهره برداری تبلیغاتی کند و با ظاهرسازی تلاش کند که جنایت های خود را تطهیر کند. در نهایت اما آن ٢٣ نفر، با مقاومت خود نقشه های دشمن را نقش بر آب می کنند.
این ٢٣ نفر پس از سال ها اسارت، همراه با سایر اسرای ایرانی آزاد می شوند و به میهن بازمی گردند.

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید