اخبار

اصحاب رسانه استان مرکزی به تماشای طلا نشستند

اصحاب رسانه استان مرکزی به تماشای طلا نشستند
اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر استان مرکزی امروز در سانس ساعت 11 صبح به تماشای فیلم سینمایی «طلا» از فیلم های جشنواره فیلم فجر نشستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، فیلم سینمایی «طلا»  با هدف کاهش آسیب هایی اجتماعی، صیانت از حقوق شهروندی و ایجاد نشاط افزایی امروز( ١٨بهمن) در سانس ساعت 11صبح برای اهالی فرهنگ و رسانه استان اکران و بااستقبال بی نظیر این قشر مواجه شد.

این اکران ویژه خارج از برنامه جدول پخش فیلم فجر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برای اهالی فرهنگ وهنر و اصحاب رسانه استان مرکزی بود.

فیلم طلا ساخته‌ی جدید پرویز شهبازی محسوب می‌شود. پرویز شهبازی، کارگردان «طلا» پیش از این فیلم‌هایی مانند «نفس عمیق»، «عیار ۱۴» و «دربند» را ساخته است. فیلم جدید این کارگردان، یعنی «طلا» موضوعی اجتماعی درباره جوانان دارد. 

فیلم سینمایی «طلا» از فیلم‌های پربازیگر جشنواره امسال است و نگار جواهریان، هومن سیدی، طناز طباطبایی، هدی زین‌العابدین، احترام برومند و مهرداد صدیقیان را به عنوان بازیگران اصلی دارد.

چند جوان قصد راه‌اندازی رستورانی را دارند. در این میان پدر یکی از آن‌ها فوت کرده و مبلغ قابل توجهی پول نیز مفقود می‌شود.

۱۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید