• اخبار

عصر شعر و دل نوشته انقلاب در دلیجان

عصر شعر و دل نوشته انقلاب  در دلیجان
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از برگزاری عصر شعر و دل نوشته انقلاب در دلیجان خبر داد.

به گزارش اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، حمید صادقی با اشاره به ضرورت برگزاری باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، از تدارک برنامه های مختلف و متنوع جهت این ایام خبر داد.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، برگزاری عصر شعر و دل نوشته انقلاب در روز دوشنبه 15 بهمن در سالن کتابخانه عمومی نراق با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر نراق و کتابخانه عمومی ، برگزاری نمایشگاه عکس گروهی هنرمندان پیرامون که از 13 بهمن به مدت یک هفته با محوریت آموزشگاه چارسو در نگارخانه موعود(عج) دائر است.

وی افزود: پخش برنامه کاروان انقلاب دلیجان از شبکه آفتاب استان مرکزی در روز 12 بهمن که شامل برنامه های متنوع با حضور هنرمندان شهرستان، اجرای عمومی تئاتر شاد از 22 بهمن ماه به مدت یک هفته در سالن آمفی تئاتر اشراق دلیجان، برگزاری محفل انس با قرآن کریم در روستاهای قالهر ، سینقان و شهرهای دلیجان و نراق که با مشارکت کمیته قران دهه فجر برگزار شد.

صادقی ادامه داد: برگزاری نمایشگاه بزرگ کتاب از تاریخ 21 بهمن ماه تا 3 اسفند در سالن نگارخانه موعود (عج) اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برگزاری کنسرت موسیقی سنتی گروه شور انگیز در تاریخ 1 تا 3 اسفند در سالن کانون شهید رجائی دلیجان ، برگزاری نمایشگاه خوشنویسی و صنایع دستی و آثار تجسمی از 5 اسفند به مدت یک هفته در سالن نگارخانه موعود (عج) دلیجان و برگزاری برنامه های متنوع دیگر چون نشست شعر و ادب ، جلسه حافظ خوانی ، کارگاه حفظ قران کریم ، کارگاه خط تحریری ، دوره عکاسی دیجیتال ، نشست داستان نویسی از مهم ترین برنامه های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دلیجان در دهه فجر امسال است.

به گفته وی هنرمندان شهرستان همراه با همه اقشار جامعه در گلباران قبور شهدا و راهپیمائی شکوهمند 22 بهمن با تمام توان و شکوه حضور خواهند داشت.

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۲۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500