اخبار

نمایش ۵ فیلم کودک و نوجوان همزمان با برپایی جشنواره فیلم فجر

نمایش ۵ فیلم کودک و نوجوان همزمان با برپایی جشنواره فیلم فجر
5 فیلم کودک و نوجوان همزمان با برپایی سی و هفتیمن جشنواره فیلم فجر در بخش «سیمرغ و پروانه‌ها» اکران می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، همزمان با سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر۵ فیلم سینمای کودک و نوجوان از ۱3 تا ۱8 بهمن در نوبت صبح در سینما ستارگان اراک در حال اکران است.
این برنامه در راستای برنامه‌های حمایتی سازمان سینمایی از سینمای کودک و نوجوان است که برای دومین سال برگزار می‌شود و در ۵ روز از ایام برگزاری جشنواره، شاهد نمایش فیلم‌های کودک و نوجوان هستیم.
اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در کنار حضور دانش آموزان مدارس مختلف برای تماشای این آثار، امکان حضور دانش آموزان مناطق محروم و کم بهره، کودکان مددجوی بهزیستی، بیماران سرطانی و بیماری های خاص را برای تماشای فیلم‌های سینمایی کودک و نوجوان در ایام برگزاری طرح «سیمرغ و پروانه‌ها» فراهم کرد.
نمایش این فیلم‌ها رایگان است و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با هدف صیانت از حقوق شهروندی و پیشگیری و کاهش از آسیب‌های اجتماعی و نشاط افزایی اقدام به اکران این بخش کرده است.
ویژه برنامه «سیمرغ و پروانه‌ها» با همراهی مرکز توسعه سینمای کودک و نوجوان، سازمان سینمایی، دبیرخانه جشنواره فیلم فجر، ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و بنیاد سینمایی فارابی برگزار می‌شود.

سیمرغ

۱۶ بهمن ۱۳۹۷ ۱۴:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید