• اخبار

آمادگی گروه سرود یکهزار نفری استان مرکزی برای اجرا در روز ۱۲بهمن

آمادگی گروه سرود یکهزار نفری استان مرکزی برای اجرا در روز ۱۲بهمن
گروه های سرود استان مرکزی برای اجرا در روز دوازدهم بهمن سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به میهن اسلامیان در حال تمرین هستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، در راستای برگزاری سرود چهل هزار نفری از اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد سراسر کشور، تاکنون جلسات آموزشی و هماهنگی برای مربیان گروه سرود یکهزار نفری استان مرکزی برگزارشده و در آن در خصوص برگزاری سه اجرای تمرینی و حضور همه اعضای گروه سرود بحث و تبادل نظر شد همچنین پنجشنبه چهارم بهمن ماه جلسه تمرین برای همه اعضای گروه سرود در مصلای بزرگ بیت المقدس اراک برگزار می شود.

 سرگروه ها و اعضای گروه سرود هزار نفری در پیام رسان های داخلی در فضای مجازی با تشگیل گروه با یکدیگر در ارتباط هستند و از برنامه های این مراسم مطلع می شوند.

به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران، در استان مرکزی گروه سرود متشکل از یکهزار نفر از اعضای کانون ها در روز دوازده بهمن ماه در مصلای بیت المقدس اراک به اجرای سرودهای انقلابی می پردازند؛ گروه سرود چهل هزار نفری در روز دوازدهم بهمن ماه به صورت سراسری از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش می شود.

۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۳۰
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500