اخبار

استفاده بهینه از ظرفیت سازمان ها و کاهش موازی کاری در آزمون قرآن

استفاده بهینه از ظرفیت سازمان ها و کاهش موازی کاری در آزمون قرآن
حاج علی بیگی گفت: همکاری دستگاه ها در انجام فعالیت های قرآنی سبب استفاده بهینه از ظرفیت سازمان ها و کاهش موازی کاری می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، علی رضا حاج علی بیگی، در جلسه توجیهی و آموزشی موسسات قرآن و کارشناسان قرآنی ادارات کل اوقاف، آموزش و پرورش و ارشاد که در جوار بارگاه امامزاده محمد عابد (ع) برگزار شد، گفت: همکاری دستگاه ها در راستای مسابقات و فعالیت های قرآنی کاری اثر بخش است و تبلور نتایج و زحمات موسسات و مراکز قرآنی در طول یکسال گذشته در این آزمون نشان داده شده می شود.

معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به همکاری دستگاه های متولی آزمون های قرآنی افزود: با همکاری و هماهنگی بین دستگاه ها  در سال گذشته شاهد کاهش موازی کاری ها و استفاده بهینه از ظرفیت سازمان های دست اندر و افزایش کمی و کیفی نتایج حاصل از مسابقات قرآن بودیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه هماهنگی به وجود آمده میان سه دستگاه در استان مرکزی نتایج ماندگاری در حوزه فعالیت های قرآنی و ارتقاء  جایگاه استان خواهد داشت، ادامه داد: با توجه به پراکنده کاری ها در سایر حوزه ها، این اقدام می تواند یک الگو مناسب برای فعالیت های فرهنگی دیگر در استان مرکزی باشد.

وی در بخش دیگری از سخنانش به فعالیت ها و توطئه های فرهنگی دشمنان اشاره کرد و گفت: در شرایط کنونی ما باید هدفمند و حساب شده در برابر این هجمه ها و توطئه ها حرکت کنیم و با توجه به منویات مقام معظم رهبری که بر همدلی و همکاری و حرکت یکپارچه تاکید کردند حرکت کرده و با برنامه ریزی به عنوان جبهه واحد در حوزه ی قرآن فعالیت کنیم.

۲۹ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۰۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید