• اخبار

کسب رتبه برتر هنرمند اراکی در جشنواره سراسری تایپوگرافی

کسب رتبه برتر هنرمند اراکی در جشنواره سراسری تایپوگرافی
علی شعبانی رئیس هنرستان شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در نخستین جشنواره سراسری تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا» که در تبریز برگزار شد مقام برتر را کسب کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، علی شعبانی رئیس هنرستان شهید آوینی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و مسئول کانون فرهنگی هنری نورالزهرا (س) مسجد الزهرا (س) اراک در نخستين جشنواره سراسری تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا» که در تبریز برگزار شد مقام برتر را کسب کرد.
نخستین جشنواره سراسری تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا» به مناسبت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با همکاری بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی، با معرفی نفرات برتر در تبریز به کار خود پایان داد.
بر اساس اعلام دبیرخانه این جشنواره، آثار آقایان باقر جمالی فرد از یاسوج، حسین رزمی از تهران، مصطفی مسلمی از گنبد کاووس، امین جاجانی از تبریز و علی شعبانی از اراک به ترتیب عناوین اول تا پنجم را به خود اختصاص دادند.
40اثر از 27 هنرمند هم در این جشنواره قابل تقدیر معرفی شد؛ 71هنرمند از سراسر کشور، آثار خود را به دبیرخانه جشنواره تایپوگرافی «مرگ بر آمریکا» در تبریز ارسال کردند.
نخستین سالانه تایپوگرافی و پویش هنری «مرگ بر آمریکا» به منظور تبیین هنری شعار دشمن شکن و انقلابی « مرگ بر آمریکا » و گرامیداشت روز ۱۳ آبان؛ روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، به همت سازمان بسیج هنرمندان آذربایجان شرقی در تبریز برگزار شد.

۱۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۳:۱۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500