• اخبار

گردهمایی سالانه جامعه قرآنی شهر اراک

گردهمایی سالانه جامعه قرآنی شهر اراک
مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت اراک از برگزاری گردهمایی سالانه جامعه قرآنی شهر اراک همراه با تجلیل از فعالان قرآنی سال 96 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، پیمان عین القضاتی، مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت اراک از برگزاری گردهمایی سالانه جامعه قرآنی شهر اراک خبر داد و گفت: این گردهمایی با عنوان« نورعلی نور» شنبه پنجم خرداد مصادف با دهم ماه مبارک رمضان و سالروز وفات حضرت خدیجه(س) با حضور اصحاب قرآن، مسئولان موسسات قرآنی و قاریان و تالیان در فرهنگسرای آیینه اراک برگزار می شود.
وی افزود: در این گردهمایی نام آوران و فعالان قرآنی که در ابعاد مختلف هنری، تالیف، تحقیق و پژوهش و آموزش در سال 96 برتر و موفق بوده اند تجلیل می شود.
عین القضاتی اظهار کرد: در این برنامه ضمن اجرای برنامه های متنوع قرآنی و برپایی سفره های ضیافت افطاری، مباحثی از نگاه اسلام و دیدگاه قرآن در سلامت توسط دکتر لطیفی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی اراک بیان می شود.
مسئول موسسه فرهنگی قرآن و عترت اراک از اجرای 6 گروه تواشیح در این گردهمایی قرآنی خبر داد و افزود: گروه های بریر حمدانی، فدک، سفینه النجاه، رهروان

۳ خرداد ۱۳۹۷ ۱۲:۳۳
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500