• اخبار

بهره مندی از هم افزایی و مشارکت اصحاب رسانه در خانه مطبوعات ضرورت دارد

بهره مندی از هم افزایی و مشارکت اصحاب رسانه در خانه مطبوعات ضرورت دارد
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: بهره مندی از هم افزایی و مشارکت اصحاب رسانه در خانه مطبوعات ضرورت دارد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی،« محسن شریفی»، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در نشست اعضای هیات مدیره خانه مطبوعات ضمن تشکر و تقدیر از زحمات و تلاش های اعضای سابق خانه مطبوعات به منتخبان جدید این خانه تبریک گفت و بیان کرد: اهمیت هم افزتیی و بهره مندی از توان اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه از جمله مسائلی است که در این حوزه باید مد نظر قرار گیرد.
 وی با بیان اینکه ترغیب همه فعالان عرصه رسانه برای عضویت در این مجموعه باید مورد توجه قرار گیرد، افزود: در حوزه صنفی، خانه مطبوعات می تواند راهگشای بسیاری از مسائل فراروی همکاران باشد.
 شریفی ابراز امیدواری کرد: بتوانیم با تعامل سازنده و همدلی و همفکری و بهره مندی از دیدگاه و نظرات همه عزیزان این عرصه گاهی مثبت در خدمت به توسعه فرهنگی و رسانه ای برداریم.
 در این نشست تعدادی از منتخبان خانه مطبوعات و اعضای هیات مدیره پیشین به بیان نقطه نظرات و دیدگاه های خود پرداختند و پیشنهاداتی پیرامون فعالیت آینده این مجموعه ارائه کردند.
 تاکید بر آسیب شناسی عدم مشارکت اصحاب رسانه و آسیب شناسی فعالیت ها در این حوزه از جمله مباحثی بود که در این جلسه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در پایان این نشست لوح تقدیری از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی به اعضای هیات مدیره سابق خانه مطبوعات تقدیم شد.
 اعضای هیات مدیره سابق:
 محمد رجاییان، نیره یوسفی راد، مژگان حیدری، محسن قلعی، مجید نیک عهد، لیلا بنیادی، محمد هادی بیات، امیر مولوی و زهره ترکمانی.
اعضای هیات مدیره جدید:
مهدی نیک عهد، محمود جودکی، زهرا نصری، مجید نیک عهد، زهره ترکمانی، سید محسن الحسینی و امیر محرابی.
حسین مهدوی، محمد امیری، سمیرا فشکی و محمدهادی بیات اعضای علی البدل هیات مدیره؛  سمیه بصیرت علی البدل بازرسی.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی
۱۴ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۳۸
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500