• اخبار

محتوای نشریات موجود در غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات به روز نیست

محتوای نشریات موجود در غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات به روز نیست
مدیرکل روابط عمومی استانداری مرکزی گفت:‌ محتوا و کیفیت نشریات موجود در غرفه‌های نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات به روز نیست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی،«مصطفی عرب»اظهار کرد:‌ با یک بازدید کوتاه و مختصر می‌توان دریافت که متأسفانه محتوا و کیفیت نشریات موجود در غرفه‌های نمایشگاه به‌روز نبوده و نشریات محلی چاپ‌شده روزهای اخیر در غرفه‌ها موجود می‌باشد که این خود جای تأمل و تأسف دارد.
وی افزود:‌ حضور و بازدید مسئولین کشوری در بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات بیش‌ازپیش نمایانگر است و این نیز نقطه عطفی در این نمایشگاه است.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل  استانداری مرکزی بیان کرد: بیست و سومین دوره نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها از کیفیت رفاهی بالایی برخوردار است و از نظم و هماهنگی بیشتری نسبت به سال‌های گذشته برخوردار می‌باشد.
عرب ادامه داد: در نمایشگاه مطبوعات امسال متأسفانه غرفه ادارات کل ارشاد استان‌ها در طبقه دوم قرارگرفته که این خود نقطه‌ضعفی است تا این غرفه‌ها از مخاطبان کم‌ترین برخوردار شود.
وی تصریح کرد: ‌این غرفه‌ها هرساله در نمایشگاه مطبوعات از مخاطبان خاص و ویژه خود برخوردار بوده و این اتفاق منجر شده تا امسال با کاهش این مخاطبان همراه باشیم.
مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل  استانداری مرکزی اضافه کرد: سال‌های گذشته با توجه به اینکه غرفه ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان‌ها در کنار سایر نشریات بود عموم مردم نیز در مسیر راه خود از این غرفه‌ها بازدید می‌کردند و گاهاً این غرفه‌ها مخاطبان بسیاری را جذب خود می‌کرد.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی
۱۷ آبان ۱۳۹۶ ۰۸:۰۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500