اخبار

نقش نمایشگاه بین المللی کتاب تهران «تولید علم» است

نقش نمایشگاه بین المللی کتاب تهران «تولید علم» است
معاون فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ،نقش نمایشگاه بین المللی کتاب تهران را «تولید علم» دانست.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاداسلامی استان مرکزی،«مهدی قاسمی» اظهار داشت: همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب جمعی از اصحاب فرهنگ و هنر استان از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران بازدید کردند.
وی ادامه داد: این بازدیدها با هدف آشنایی با جدیدترین آثار منتشر شده داخلی و خارجی و آشنایی هنرمندان با کتاب‌های جدید، انتشارات مرتبط با رشته‌های فرهنگی ـ هنری، ترویج فرهنگ کتابخوانی و تسریع در دست‌یابی هنرمندان به کتاب‌های مورد نیاز صورت گرفت.
معاون فرهنگی و هنری اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی خاطرنشان کرد: در سال‌های گذشته نیز اعضای انجمن‌های فرهنگی ـ هنری برای بازدید از نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از طرف ادارات تابعه اعزام شدند.
وی تأکید کرد: بازدید از نمایشگاه کتاب برای انجمن شعر و ادب مؤثر و مفید است چراکه به آسانی می‌توانند با کتاب‌های جدید نویسندگان و شاعران آشنا شوند و امکان دیدار شاعران و نویسندگان حاضر در نمایشگاه برایشان فراهم می‌شود.
گفتنی است،‌ بیست‌ونهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در روزهای 15 تا 25 اردیبهشت 1395 در در شهرآفتاب به مدت 10 روز میزبان علاقمندان کتاب و مطالعه بود.
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۲:۰۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید