اخبار

برگزاری دومین نشست هم افزایی واحدهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک

برگزاری دومین نشست هم افزایی واحدهای وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در اراک
دومین نشست هم افزایی واحدهای تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در سال 95 به میزبانی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان در اراک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی، «مهدی حقیقی» ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این نشست گفت: تعامل و همکاری دستگاه های فرهنگی موجب اثربخشی و بازدهی بیشتر برنامه ها و اقدامات فرهنگی می شود.
مهدی حقیقی با تاکید بر این امر که دستگاه‌های فرهنگی باید با حمایت مسئولان در اجرای برنامه‌ها هم‌پوشانی داشته باشند، خاطر نشان کرد: طرح های فرهنگی زمانی اثربخشی دارد که برنامه‌های مشترک و جامعی طراحی و با همکاری همه دستگاه های مرتبط اجرایی شود.
در این نشت علی حیدر شاه حسینی رئیس خبرگزاری جمهوری اسلامی، خلیل پاک دل مدیرکل حج و زیارت، امین کمالوندی مدیرکل کتابخانه های عمومی، مصطفی ذوالفقاری مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد و آیت الله عباسیان مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی نیز گزارشی از حوزه کاری خود بازگو و مسائل، مشکلات و چالش‌های دستگاه های مذکور مطرح و پیشنهاداتی از سوی مدیران کل این ادارات ارائه گردید.
همچنین مقرر شد جهت ایجاد مدیریت فرهنگی متحد، نهادهای تابعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در استان مرکزی ارتباط و تعامل خود را با یکدیگر بیشتر و در راستای تحقق شعار سال مبنی بر اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل تلاش لازم صورت گیرد.
استان مرکزی با یک میلیون و 414 هزار نفر جمعیت 72 کتابخانه فعال دارد که در این کتابخانه ها 161 نفر مشغول خدمت هستند.
۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۰۸:۲۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید