اخبار

معاون استاندار مرکزی: فرهنگ زیر بنای توسعه پایداراست

معاون استاندار مرکزی: فرهنگ زیر بنای توسعه پایداراست
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی فرهنگ را زیر بنای توسعه پایداردانست و گفت: نقش آفرینی دستگاه های مرتبط و ارگان های تاثیرگذار در حوزه فرهنگ و اجتماع، توسعه را شتاب می دهد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،««شکرالله حسن بیگی» در کارگروه تخصصی امور اجتماعی و فرهنگی استان مرکزی افزود: توجه به زیر ساخت های فرهنگی و اجتماعی به عنوان یک اصل حیاتی و تاثیر گذار در جامعه مد نظر است.
وی با یادآوری نامگذاری امسال به نام سال«فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی» اضافه کرد: تلاش در سنگر فرهنگ و اقتصاد با بهره گیری از توان و ظرفیت های دستگاه های اجرائی بویژه نهادهای فرهنگی و اجتماعی از مهم ترین اولویت های برنامه ریزی شده در استان مرکزی است.
وی در خصوص پنجاهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با عنوان آفتاب در اراک اظهار کرد: استان مرکزی میزبان رویداد مهم فرهنگی، هنری و اجتماعی خواهد بود که هنرمندان و نخبگان این عرصه در چهار روز آخرین تولیدات و هنرهای خود را در معرض دید علاقمندان در خواهند آورد.
حسن بیگی از دستگاه های مرتبط با برگزاری این جشنواره خواست تا از تمامی توان و ظرفیت موجود خود بهره گیرند و این جشنواره را به بهترین نحو به منصه ظهور برسانند.
وی ادامه داد: شهرداری اراک، سازمان میراث فرهنگی،صداوسیمای استان، گردشگری و صنایع دستی، فرمانداری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی و دیگر دستگاه های مرتبط با حوزه فرهنگ و هنر با تلاش و اهتمام خود میزبان شایسته ای برای هنرمندان کشور در برگزاری این جشنواره باشند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی نیز گفت: پنجاهمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان کشور از دوم تا هشتم شهریور ماه سال جاری در اراک برگزار می شود.
«حسین شاکری» گفت: سینماگران جوان هشت استان کشور آخرین تولیدات خود را در این جشنواره ارائه می دهند.
۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۳۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید