اخبار

مدیرکل ارشاد استان مرکزی :پیگیری مشکلات مسکن و بیمه خبرنگاران در اولویت است

مدیرکل ارشاد استان مرکزی :پیگیری مشکلات مسکن و بیمه خبرنگاران در اولویت است
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: پیگیری مشکلات مسکن و بیمه خبرنگاران در اولویت است .
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حسین شاکری»در این مراسم گفت: خبرنگاران در همه کشور مشکلات اساسی از قبیل مشکل مسکن، بیمه و امنیت شغلی دارند که باید در سطح کلان به آنها نگاه کرد و راه حل پیشنهاد کرده و مسئله بیمه و مسکن آنها را با جدیت پیگیری کرد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد  اسلامی استان مرکزی از پیگیری جهت رفع مشکلات اقشار مختلف فرهنگی استان خبر داد و گفت: خبرنگاران در اولویت قرار دارند و سعی داریم به زودی باری از مشکلات را از دوش خبرنگاران برداریم.
 وی همچنین افزود: امیدواریم همه مدیران اجرایی زرندیه فرهنگی باشند، چرا که مدیران با دغدغه فرهنگی می‌توانند به خوبی مشکلات شهرستان را درک و راه حل‌های مناسبی برای آن پیدا کنند و این رویکرد که کمک خوبی برای ایجاد یک فضای فرهنگی مناسب در شهرستان خواهد بود.
 شاکری در خصوص وظایف ارشاد اسلامی نسبت به خبرنگاران گفت: وظیفه اصلی ما حمایت معنوی از مطبوعات است تا مشکلات مطبوعات را به حداقل رسانده و در حد امکان نگذاریم مسائلی باعث کندی سیر صعودی مطبوعات شود.
سرپرست اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان زرندیه نیز گفت: رسالت و استقلال خبرنگار است که به پیشرفت و آبادنی شهرستان کمک می‌کند.
 جوانمرد افزود: قلم خبرنگار همانند اسلحه یک سرباز مهم و تأثیرگذار است و آثار او می‌تواند نتایج مهمی را رقم بزند.
۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۱۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید