اخبار

طی مراسمی؛فعالان عرصه خبر و رسانه استان مرکزی تجلیل شدند

طی مراسمی؛فعالان عرصه خبر و رسانه استان مرکزی تجلیل شدند
در مراسمی با حضور استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان دستگاه‌های اجرایی از فعالان عرصه خبر و رسانه استان مرکزی تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حسین شاکری» در این مراسم ضمن تبریک روز خبرنگاران اظهار داشت: برنامه‌ریزی به منظور برگزاری مراسم با شکوه روز خبرنگار از مدت‌ها قبل در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آغاز شد.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود: حضور مدیران ارشد استان در این مراسم نشان از اهمیت و جایگاه خبر و خبرنگار در جامعه است که به جرات می‌توانم بگویم استان مرکزی تنها استانی است که مراسم روز خبرنگاران آن با حضور مدیران ارشد دستگاه‌های اجرایی برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: از مدیران استان درخواست داریم آستانه تحمل خود را بالا برده و اجازه دهند خبرنگاران با انتقادهای سازنده خود در بهبود هر چه بهتر امور اقدام کنند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی افزود:‌ هم اکنون 300 خبرنگار در سطح استان فعالیت دارند که از این عزیزان درخواست داریم حرمت قلم خود را حفظ کرده و به بهترین شکل ممکن قلم بزنند.
نماینده مردم شازند در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: رسانه پل ارتباطی مردم و مسئولان می‌باشد که از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
قاسم عزیزی افزود: رسانه‌ها اعم از تصویری و مکتوب از توانایی بسیار بالایی برخوردارند و می‌توانند نقش موثری در اقتصاد کشور ایفا کنند.
وی تصریح کرد: اثرگذاری رسانه‌ها نه تنها در حوزه اقتصاد بلکه در سایر حوزه‌های اجتماعی، سیاسی،‌ فرهنگی و اجتماعی نیز غیر قابل انکار است.
۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید