اخبار

رو نمایی فصلنامه پژوهشی فرهنگی«فرهنگ پژوهی مرکزی» دراستان مرکزی

رو نمایی فصلنامه پژوهشی فرهنگی«فرهنگ پژوهی مرکزی» دراستان  مرکزی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت:رونمایی فصلنامه پژوهشی فرهنگی «فرهنگ پژوهی مرکزی» در مراسم نکوداشت روز خبرنگار در استان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حسین شاکری» اظهار داشت: انتشار این فصلنامه با هدف نشر مقالات، تحقیقات و گزارش‌ها و مصاحبه‌های تخصصی با رویکرد علمی و پژوهشی در دستور کار ارشاد قرار گرفته است.
وی تصریح کرد: این فصلنامه در حوزه‌های فرهنگی، هنری و اجتماعی و به منظور ایجاد فضای همکاری، رقابت و پویایی تحقیقاتی در فضای فرهنگی استان به زودی رونمایی می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی عنوان کرد: تمامی پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه فرهنگ و هنر استان می‌توانند مقالات علمی پژوهشی خود را به این فصلنامه ارسال کنند.
این مقام مسوول ادامه داد: مهم‌ترین محورهای این فصلنامه شامل مفاخر، مذهب، شعر و ادبیات، تاریخ مبادلات فرهنگی منطقه‌ای، آموزش، زبان،‌ فرهنگ عمومی و آداب و رسوم، رسانه، کتاب، ساختار فرهنگی، هنرهای تجسمی، موسیقی، نمایش، هنرهای دستی، معماری، نامداران و هنرمندان گذشته و حال استان، ساختار اجتماعی، محیط زیست، شهرنشینی، آسیب‌های اجتماعی، مشارکت سیاسی، حوزه و دانشگاه، سلامت، قومیت، سرگرمی و تفریح، گردشگری، آثار فرهنگی، مبادلات اقتصادی و صنایع دستی و ... می باشد و همراهی و همکاری پژوهشگران در تمام عرصه‌ها از جمله ویژگی‌های این فصلنامه است.

گفتنی است؛ مراسم رونمایی فصلنامه پژوهشی «فرهنگ پژوهی مرکزی» با حضور استاندار،نمایندگان مجلس وجمعی از مسوولین استانی در مراسم نکوداشت روز خبرنگار در مجتمع فرهنگی پالایشگاه در شهرک مهاجران برگزار شد.

۱۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۱۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید