اخبار

۱۵ مرداد؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری «شناخت اخلاق و آداب رضوی»

۱۵ مرداد؛ آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری «شناخت اخلاق و آداب رضوی»
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره سراسری شناخت اخلاق و آداب رضوی را پانزدهم مردادماه جاری بیان کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حسین شاکری» گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت معصومه(س) و امام رضا(ع‌) مصادف با دهه کرامت این استان میزبان جشنواره سراسری شناخت اخلاق و آداب رضوی می‌شود.
وی افزود: جشنواره بین‌المللی شناخت اخلاق و آداب رضوی با محور اصلی مردم‌داری و خدمت به مردم در سیره و سخنان امام رضا(ع) و با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت‌های فرهنگی، هنری و مذهبی و مرتبط با سیره ائمه معصومین(ع) به‌ویژه حضرت امام رضا(ع) و تجلیل و تقدیر از محققان و پژوهشگران حوزه فرهنگ رضوی برگزار می‌شود.
شاکری ادامه داد: اخلاق تجارت در سیره و سخنان امام رضا(ع)، اخلاق در معاملات، اخلاق در کسب و کار،اخلاق حاکمیتی یا حاکمیت اخلاق در سیره و سخنان امام رضا(ع)، اخلاق مدیریت در سیره و سخنان امام رضا(ع) و اخلاق و مدیران و اخلاق کارکنان از محورهای این جشنواره است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی در پایان، یادآور شد: آخرین مهلت ارسال آثار به جشنواره پانزدهم مرداد‌ سال جاری و ایام دهه کرامت از ششم تا شانزدهم شهریورماه نامیده شده است.
۱۴ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید