اخبار

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برسلامت مردم استان در تبلیغات تاکید کرد

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی برسلامت مردم استان در تبلیغات تاکید کرد
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی بر اولویت سلامت مردم استان در تبلیغات تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«حسین شاکری»در دیدار بارییس نظام پزشکی اراک بر اولویت سلامت مردم استان در تبلیغات تاکید کرد واظهار داشت:در تبلیغات پزشکی وسلامت باید از نظرات متخصصان وپزشکان بهره گرفت.
وی هدف ازتنظیم لایحه مذکور را ساماندهی تبلیغات در مطبوعات و رسانه ها عنوان کرد و افزود: به زودی دولت آن را برای تصویب به مجلس شورای اسلامی تقدیم می کند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه سلامت مردم از در اولویت می باشد و ازهمه چیز مهمتر است اظهار داشت: باید با تمامی رسانه هایی که تبلیغات حوزه های پزشکی و سلامت را انجام می دهند تعامل داشت و تذکرات و توصیه های پزشکی و علمی لازم را به آنها گوشزد کرد.
شاکری گفت: با همکاری سازمان نظام پزشکی می توان آموزش های همگانی درباره مسایل پزشکی و سلامت و تغذیه را از طریق مطبوعات و رسانه ها به مردم ارایه داد و در این میان تایید متخصصان و پزشکان از سوی سازمان نظام پزشکی ضروری است.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی اظهار کرد: در روزنامه ها و دیگر رسانه ها می توان از نویسندگان و صاحبان فن در جهت آگاهی دهی به افکار عمومی کمک گرفت و در قالب مقالات و یادداشت های پزشکی اطلاع رسانی عمومی کرد.
در ادامه نشست ،رییس سازمان نظام پزشکی استان نیز بر ساماندهی علمی و حرفه ای تبلیغات حوزه سلامت با همکاری اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان تاکید کرد.
عدلی ادامه داد: سیاست ما در دوره جدید ورود جدی تر سازمان نظام پزشکی به حوزه تبلیغات و آموزش همگانی به مردم در این زمینه می باشد.
۲ مرداد ۱۳۹۳ ۱۳:۰۶
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید