• اخبار

مدیرکل ارشاد استان مرکزی مطرح کرد/استقبال کم‌نظیر از جشنواره فیلم فجر در استان مرکزی

مدیرکل ارشاد استان مرکزی مطرح کرد/استقبال کم‌نظیر از جشنواره فیلم فجر در استان مرکزی
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی گفت: مردم استان از فیلم‌های جشنواره استقبال کم‌نظیری داشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی،«مهدی حقیقی » اظهار کرد: تاکنون استقبال بسیار خوبی از سوی مردم از فیلم‌های بخش‌های مختلف این جشنواره بزرگ فرهنگی در استان مرکزی صورت گرفته است.
وی در خصوص برنامه فیلم‌های سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر، گفت: مجموعا شانزده فیلم منتخب از جشنواره فیلم فجر در پردیس سینمایی عصر جدید اراک از ساعت 15 تا 23 شب برگزار می‌شود.
وی افزود: یکی از نکات مثبت جشنواره امسال، نمایش فیلم‌ها در سینماست. در برخی استان‌ها فیلم‌های جشنواره فجر در سالن‌هایی غیر از سینما روی پرده نمایش می‌رود اما در استان مرکزی با نظم و هماهنگی ویژه‌ای برنامه‌های این جشنواره در سالن اختصاصی سینما اجرا می‌شود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان ادامه داد: ورود کارگردانان و فیلم‌سازان به موضوعات اجتماعی روز و نگاه جدید به شهیدان دوران دفاع مقدس باعث می‌شود مردم استقبال و علاقه بیشتری برای پیگیری این فیلم‌ها از خود نشان دهند.
حقیقی گفت: امید است در سال‌های بعد برای استقبال بیشتر مردم از جشنواره فرهنگی فیلم فجر، با حمایت بخش خصوصی و سرمایه‌گذاران بتوانیم کارگردانان، بازیگران و عوامل تولیدکننده فیلم‌ها را به استان دعوت کنیم.
مجموعا 32 فیلم از فیلم‌های جشنواره فیلم فجر با موضوعات متنوع از 14 تا 21 بهمن ماه در محل پردیس سینمایی عصر جدید اراک اکران می‌شود.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی
۲۱ بهمن ۱۳۹۵ ۱۲:۲۲
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500