• اخبار

اعزام اهالی مطبوعات استان مرکزی به نمایشگاه بین المللی مطبوعات

اعزام اهالی مطبوعات استان مرکزی به نمایشگاه بین المللی مطبوعات
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی از اعزام اهالی مطبوعات استان مرکزی برای بازدید از بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی، «مهدی حقیقی»، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با اشاره به تدابیر انجام شده برای اعزام اهالی مطبوعات مرکزی به بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات، عنوان کرد: به همت این اداره کل، هماهنگی های لازم برای اعزام اهالی مطبوعات و رسانه های مرکزی برای بازدید از نمایشگاه مطبوعات در تهران صورت گرفته است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با بیان اینکه بیست و دومین نمایشگاه بین المللی مطبوعات از 14 الی 21 آبان ماه سال جاری در مصلی تهران برگزار می شود، تصریح کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی با مشارکت مطبوعات استان در این نمایشگاه حضوری پر رنگ خواهند داشت.
حقیقی با بیان اینکه تلاش می کنیم در این نمایشگاه فعالیت های مطبوعات استان مرکزی را از ابتدا تا کنون را معرفی و به نمایش بگذاریم، افزود: بروشور تاریخچه مطبوعات استان تهیه و توزیع و همچنین روزنامه های قدیمی استان با قدمت 60ساله در نمایشگاه بین المللی مطبوعات نمایش داده خواهد شد.
وی با اشاره به اعزام خبرنگاران به بیست ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری افزود: این نمایشگاه در واقع یک کارگاه آموزشی عملی است که کسب تجربه، برقراری ارتباط و تعامل با خبرنگاران دیگر استان ها، آشنایی با نشریات و مطبوعات آنها در  ارتقا کمی و کیفی خبرنگاران تاثیرگذار است.
روابط عمومی اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان مرکزی
۲۰ آبان ۱۳۹۵ ۱۱:۰۶
  • نظرات بینندگان

میانگین امتیاز کاربران: 0.0  (0 رای)

امتیاز:
 
نام فرستنده: *
پست الکترونیک:  
نظر: *
 
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500